Investment Banking Boutique Investment Banking Boutique Investment Banking Boutique
RU EN LT

“KPMG vardu norėjau padėkoti jums už profesionalų projekto vedimą; su tokiais partneriais tikrai malonu dirbti, net ir esant skirtingose barikadų pusėse.”

Darius Klimašauskas
UAB “KPMG Baltics” įmonių finansų vadovas

“Įsitikinau, kad vienam, be strateginių patarėjų sėkmingas verslo pardavimas būtų sunkiai įmanomas, ypatingai derantis su stambiu užsienio investuotoju.”

Kęstutis Sinskas,
sėkmingai pardavęs UAB “Gensina”

“Už savo akcijas gavau labai gerą kainą. Patarėjų kompetencija ir profesionalumas man ypač padėjo, esu dėkingas  HORTUS – jie tikrai gerai išmano savo darbą .”

Gintautas Nemeikšis

Sėkmingai pardavęs 25% ŽŪB “ROBUSTA” akcijų paketą 

„Rinkausi į patarėjus kompaniją, turinčią solidų įdirbį. HORTUS profesionalumas, patirtis ir derybiniai gebėjimai užtikrino sėkmingą sandorį“

Virginijus Juškys,
sėkmingai pardavęs 25 % UAB “Somlita” akcijų paketą

“Tai aukščiausio lygio navigacija bei palaikymas sprendimų ir derybų jūroje.”

Mindaugas Karalius
UAB “MK Laivyba” generalinis direktorius

Užbaigtas 50% akcijų pardavimo sandoris UAB “Energus Power Solutions”

Spausdinti puslapį
2021-05-24

2021.05 mėn. užbaigtas 50% akcijų pardavimo sandoris UAB “Energus Power Solutions” – tai ličio akumuliatorių komponentų gamintoja, projektuojanti ir gaminanti celių modulius bei valdymo sistemas.

Šiuos komponentus perka pasaulinės inžinerinės kompanijos, kuriančios galutinį produktą – Siemens, VW, Rolls-Royce, elektrinės formulės lenktynių komandos. Įmonės produkcija pritaikoma visose srityje, kur reikalingi galingi ir lengvi akumuliatoriai, o energijos talpa tarp 1kWh ir 500kWh.

UAB ,,Energus Power Solutions” veiklą vykdo Vilniuje nuo 2015 metų. 2020m. bendrovės metiniai pardavimai buvo  0,4 mln. EUR,  9 darbuotojai.

50% akcijų paketą įsigijo Lietuvos privatus investuotojas. ,,Hortus Investment Banking” buvo  akcijas pardavusio akcininko strategijos ir finansų patarėjai. Tokiu būdu išspręstas 50/50 akcininkų konfliktas.

Sandorio teisės patarėjai :

Pardavėjo  –       ,,LEGAL PARTNER”

Pirkėjo        –      ,,Motieka ir Audzevičius”

Bendrovės –       ,,TGS BALTIC”