Investment Banking Boutique Investment Banking Boutique Investment Banking Boutique
RU EN LT

“Už savo akcijas gavau labai gerą kainą. Patarėjų kompetencija ir profesionalumas man ypač padėjo, esu dėkingas  HORTUS – jie tikrai gerai išmano savo darbą .”

Gintautas Nemeikšis

Sėkmingai pardavęs 25% ŽŪB “ROBUSTA” akcijų paketą 

„Rinkausi į patarėjus kompaniją, turinčią solidų įdirbį. HORTUS profesionalumas, patirtis ir derybiniai gebėjimai užtikrino sėkmingą sandorį“

Virginijus Juškys,
sėkmingai pardavęs 25 % UAB “Somlita” akcijų paketą

HORTUS įvertino mano verslą, derėjosi su keliais pirkėjais ir paruošė sutartis. Patyriau, kad profesionalų pagalba yra  svarbi, kad nepadarytum klaidų ir manau tikrai verta mokėti už tokias verslo pardavimo patarėjų paslaugas.”                   

 Arvydas Medžiaušis , sėkmingai pardavęs UAB ,,Instreita” kontrolinį akcijų paketą

“Tai aukščiausio lygio navigacija bei palaikymas sprendimų ir derybų jūroje.”

Mindaugas Karalius
UAB “MK Laivyba” generalinis direktorius

“Įsitikinau, kad vienam, be strateginių patarėjų sėkmingas verslo pardavimas būtų sunkiai įmanomas, ypatingai derantis su stambiu užsienio investuotoju.”

Kęstutis Sinskas,
sėkmingai pardavęs UAB “Gensina”

,,Hortus Investment Banking“ patvirtinta Lietuvos Respublikos Konkurencijos tarybos patikėtiniu

Spausdinti puslapį
2022-02-02

                                    

 

Lietuvos Respublikos Konkurencijos taryba leido investiciniam fondui „INVL Baltic Sea Growth Fund“ ir bendrovėms „Litgaja“ bei „RP PHARMA“ vykdyti koncentraciją ir įgyti įmonės „InMedica“ bei netiesiogiai – „MediCA klinikos“, „Kardiolitos“, „Bendrosios medicinos praktikos“ bei „Svalbono klinikos“ bendrąją kontrolę su sąlyga, kad bus parduota dalis sveikatos priežiūros paslaugų verslo Kauno ir Šaulių miestuose bei rajonuose.

Konkurencijos taryba patvirtino „Hortus Investment Banking“ patikėtiniu, kuri padės institucijai prižiūrėti, kaip investicinis fondas įgyvendina įsipareigojimuose nustatytas sąlygas, kad galėtų užbaigti koncentracijos procesą sveikatos priežiūros paslaugų sektoriuje.

Vykdydama patikėtinio funkcijas, „Hortus Investment Banking“ su ekspertais – advokatų profesine bendrija „Greenlex“ bei IT paslaugų „Konrema“, vykdys perleidžiamo verslo ekonominio gyvybingumo, paklausos rinkoje bei konkurencingumo priežiūrą, atliks perleidimo proceso stebėseną, vertins potencialias verslo pirkėjų kandidatūras, teiks Konkurencijos tarybai ataskaitas. Atsižvelgusi į patikėtinio nuomonę, institucija vertins, ar tinkamai įgyvendintos nustatytos koncentracijos vykdymo sąlygos ir ar koncentracijos procesas gali būti užbaigtas.