Investment Banking Boutique Investment Banking Boutique Investment Banking Boutique
RU EN LT

„Rinkausi į patarėjus kompaniją, turinčią solidų įdirbį. HORTUS profesionalumas, patirtis ir derybiniai gebėjimai užtikrino sėkmingą sandorį“

Virginijus Juškys,
sėkmingai pardavęs 25 % UAB “Somlita” akcijų paketą

“Įsitikinau, kad vienam, be strateginių patarėjų sėkmingas verslo pardavimas būtų sunkiai įmanomas, ypatingai derantis su stambiu užsienio investuotoju.”

Kęstutis Sinskas,
sėkmingai pardavęs UAB “Gensina”

“Tai aukščiausio lygio navigacija bei palaikymas sprendimų ir derybų jūroje.”

Mindaugas Karalius
UAB “MK Laivyba” generalinis direktorius

“Už savo akcijas gavau labai gerą kainą. Patarėjų kompetencija ir profesionalumas man ypač padėjo, esu dėkingas  HORTUS – jie tikrai gerai išmano savo darbą .”

Gintautas Nemeikšis

Sėkmingai pardavęs 25% ŽŪB “ROBUSTA” akcijų paketą 

“KPMG vardu norėjau padėkoti jums už profesionalų projekto vedimą; su tokiais partneriais tikrai malonu dirbti, net ir esant skirtingose barikadų pusėse.”

Darius Klimašauskas
UAB “KPMG Baltics” įmonių finansų vadovas

Konferencija “Finansiniai sprendimai ir įmonės ekonominė vertės kūrimas”

Spausdinti puslapį
2007-09-26

2007-09-26 Vilniuje vyko „Hortus Investment“ bei „Baltic Management Insititute“ organizuota konferencija strateginių finansų valdymo tema “Finansiniai sprendimai ir įmonės ekonominė vertės kūrimas”. Ekonominės vertės kūrimo būdai, finansiniai sprendimai, susiję su kapitalo struktūra ir finansinėmis priemonėmis, rizikos ir grąžos subalansavimas, investicijų ir projektu finansavimas, vertės kūrimas korporacines pertvarkos metu – įmonių vadovams ypatingai aktualios temos, kurių praktinio pritaikymo patirtį pristatė Francisco J. López Lubián, dirbęs finansų direktoriumi tarptautinėse bendrovėse Hewlett-Packard, Grupo Isolux, Sarrio, Grupo Digsa, kuriose buvo atsakingas už įmonių įsigijimus ir susiliejimus, naujo verslo vertinimą, turto valdymą, investicinius sprendimus ir verslo planus. Profesorius yra baigęs Harvardo universitetą – viena prestižiškiausių aukštųjų verslo mokyklų.