Investment Banking Boutique Investment Banking Boutique Investment Banking Boutique
RU EN LT

HORTUS įvertino mano verslą, derėjosi su keliais pirkėjais ir paruošė sutartis. Patyriau, kad profesionalų pagalba yra  svarbi, kad nepadarytum klaidų ir manau tikrai verta mokėti už tokias verslo pardavimo patarėjų paslaugas.”                   

 Arvydas Medžiaušis , sėkmingai pardavęs UAB ,,Instreita” kontrolinį akcijų paketą

„Rinkausi į patarėjus kompaniją, turinčią solidų įdirbį. HORTUS profesionalumas, patirtis ir derybiniai gebėjimai užtikrino sėkmingą sandorį“

Virginijus Juškys,
sėkmingai pardavęs 25 % UAB “Somlita” akcijų paketą

“KPMG vardu norėjau padėkoti jums už profesionalų projekto vedimą; su tokiais partneriais tikrai malonu dirbti, net ir esant skirtingose barikadų pusėse.”

Darius Klimašauskas
UAB “KPMG Baltics” įmonių finansų vadovas

“Tai aukščiausio lygio navigacija bei palaikymas sprendimų ir derybų jūroje.”

Mindaugas Karalius
UAB “MK Laivyba” generalinis direktorius

“Įsitikinau, kad vienam, be strateginių patarėjų sėkmingas verslo pardavimas būtų sunkiai įmanomas, ypatingai derantis su stambiu užsienio investuotoju.”

Kęstutis Sinskas,
sėkmingai pardavęs UAB “Gensina”

Konferencija „Investicijų labirintai: kaip priimti sprendimus?“

Spausdinti puslapį
2007-08-30

2007-08-30 Vilniuje vykusi „Verslo žinių“ ir „Hansabanko‘ organizuota konferencija „Investicijų labirintai: kaip priimti sprendimus?“, sulaukė didelio susidomėjimo (369 dalyviai).

„Hortus Investment“ valdybos pirmininkas V. Vaičekauskas savo pranešime kalbėjo apie emocinius investavimo aspektus , finansinę laisvę ir asmeninę investavimo strategiją.

Konferencijoje pranešimus skaitė sėkmės mokytojas A. Karalius, AB „Lietuvos Draudimo“, UAB „Hansa investicijų valdymo“, UAB „Mokesčių ekspertų biuro“, UAB „Prudentis“ bei kitų su investicijomis susijusių bendrovių atstovai.