Investment Banking Boutique Investment Banking Boutique Investment Banking Boutique
RU EN LT

“Tai aukščiausio lygio navigacija bei palaikymas sprendimų ir derybų jūroje.”

Mindaugas Karalius
UAB “MK Laivyba” generalinis direktorius

HORTUS įvertino mano verslą, derėjosi su keliais pirkėjais ir paruošė sutartis. Patyriau, kad profesionalų pagalba yra  svarbi, kad nepadarytum klaidų ir manau tikrai verta mokėti už tokias verslo pardavimo patarėjų paslaugas.”                   

 Arvydas Medžiaušis , sėkmingai pardavęs UAB ,,Instreita” kontrolinį akcijų paketą

“Už savo akcijas gavau labai gerą kainą. Patarėjų kompetencija ir profesionalumas man ypač padėjo, esu dėkingas  HORTUS – jie tikrai gerai išmano savo darbą .”

Gintautas Nemeikšis

Sėkmingai pardavęs 25% ŽŪB “ROBUSTA” akcijų paketą 

“KPMG vardu norėjau padėkoti jums už profesionalų projekto vedimą; su tokiais partneriais tikrai malonu dirbti, net ir esant skirtingose barikadų pusėse.”

Darius Klimašauskas
UAB “KPMG Baltics” įmonių finansų vadovas

“Įsitikinau, kad vienam, be strateginių patarėjų sėkmingas verslo pardavimas būtų sunkiai įmanomas, ypatingai derantis su stambiu užsienio investuotoju.”

Kęstutis Sinskas,
sėkmingai pardavęs UAB “Gensina”

Vokietijos investuotojas įgijo metalo apdirbimo UAB ,,Instreita” kontrolę

Spausdinti puslapį
2021-12-21

 

 

2021.12 mėn. užbaigtas kontrolinio akcijų paketo pardavimo sandoris UAB ,,Instreita” – tai pramoninių pjūklų , grąžtų, įrankių prekybos, priežiūros ir galandinimo paslaugas teikianti įmonė.

UAB ,,Instreita” veiklą vykdo nuo 1997 metų, o nuo 2019m. – įrengtoje modernioje gamykloje Šiaulių rajone. 2021m. bendrovės planuojami metiniai pardavimai 1,9 mln. EUR,  dirba 20 darbuotojų.

 

 

Kontrolinį akcijų paketą įsigijo ,,AKE Knebel GmbH & Co. KG“ (Vokietija) – pirmaujanti diskinių pjūklų ir frezų gamintoja pasaulyje, valdanti gamybos bendroves visuose pasaulio žemynuose ir pradedanti verslo plėtrą Baltijos šalyse.

,,Hortus Investment Banking” buvo kontrolinį akcijų paketą pardavusio akcininko strategijos ir finansų patarėjai.

Pirkėjo teisės patarėjai :  ,,Bnt Heemann advokatų profesinė bendrija“